ASUS U43JC Cooling Fan UDQFRZH17DAS, DC280004IP0, w20x44, 5V 0.17A, Bare
Data Sheet
asus-u43jc-cooling-fan-udqfrzh17das-dc280004ip0-w20x44-5v-017a-bare-p93376
Model / GTIN
U43JC
Item Condition
Used
Part Description
DC5V 0.17A, Bare fan
Part Number
UDQFRZH17DAS, DC280004IP0
Warranty
1 Month(s)
Info 3
Wire Length: 20mm, 4-wire 4-pin connector