AVC BA10033B12U Server - Blower Fan BA10033B12U, P046,300mm, 4-wire 4-pin connector
Data Sheet
avc-ba10033b12u-server-blower-fan-ba10033b12u-p046300mm-4-wire-4-pin-connector-p147911
Model / GTIN
BA10033B12U
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 2.40A, 97x97x33mm
Part Number
BA10033B12U, P046
Warranty
1 Month(s)
Info 3
300mm, 4-wire 4-pin connector