Comair Rotron JQD48K6E2X-E2 Server-Round Fan JQD48K6E2X-E2
Data Sheet
comair-rotron-jqd48k6e2x-e2-server-round-fan-jqd48k6e2x-e2-p212383
Model / GTIN
JQD48K6E2X-E2
Item Condition
Used
Part Description
DC 48V 0.54A, 172x150x51mm, 4-Wire
Part Number
JQD48K6E2X-E2
Info 3
4-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
48V 0.54A, 172x150x51, 4wAlloy