Comair Rotron JQD48Z6E2X Server - Round Fan , dia172x150x51mm, 4-wire, DC 48V 0.75A
Data Sheet
comair-rotron-jqd48z6e2x-server-round-fan-dia172x150x51mm-4-wire-dc-48v-075a-p151886
Model / GTIN
JQD48Z6E2X
Item Condition
Used
Part Description
DC 48V 0.75A, 172x150x51mm