Comair Rotron PQ24B4QDNX Server-Round Fan PQ24B4QDNX
Data Sheet
comair-rotron-pq24b4qdnx-server-round-fan-pq24b4qdnx-p212380
Model / GTIN
PQ24B4QDNX
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 1.0A, 172x150x51mm, 2-Wire
Part Number
PQ24B4QDNX
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 1.0A, 172x150x51, 2wAlloy