Cooler Master FA09025H12LPB Server-Round Fan FA09025H12LPB
Data Sheet
cooler-master-fa09025h12lpb-server-round-fan-fa09025h12lpb-p212356
Model / GTIN
FA09025H12LPB
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.15A, 90x90x25mm, 120mm, 4-Wire 4-pin connectore
Part Number
FA09025H12LPB
Info 3
120mm, 4-Wire 4-pin connectore
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.15A, 90x90x25, 120, 4w4P