Delta Electronics DPS-250CB Server - Power Supply 250W, DPS-250CB P, 24L2659
Data Sheet
delta-electronics-dps-250cb-server-power-supply-250w-dps-250cb-p-24l2659-p158336
Model / GTIN
DPS-250CB
Item Condition
Used
Part Description
250W PSU For Sever / Computer
Part Number
DPS-250CB P, 24L2659
Warranty
1 Month(s)
Info 3
250W
Info 4
100-127V 7.5A, 200-240V 3.75A, 47-63Hz