ebm-papst W2G130-AA01-12 Server - Round Fan dia150x150x55, w150x3x4, 12V 16W
Data Sheet
ebm-papst-w2g130-aa01-12-server-round-fan-dia150x150x55-w150x3x4-12v-16w-p63948
Model / GTIN
W2G130-AA01-12
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 16W, 150x150x55mm
Part Number
W2G130-AA01-12
Warranty
1 Month(s)
Info 3
150mm, 3-wire, 4-pin connector