ebm-papst W2G130-AA31-20 Server - Round Fan W2G130-AA31-20, dia150x150x55, w130x3x3, 12V 14W
Data Sheet
ebm-papst-w2g130-aa31-20-server-round-fan-w2g130-aa31-20-dia150x150x55-w130x3x3-12v-14w-p126531
Model / GTIN
W2G130-AA31-20
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 14W, 150x150x55mm
Part Number
W2G130-AA31-20
Warranty
1 Month(s)
Info 3
130mm, 3-Wire, 3-Pin Connector