ELINA FAN HDF5215L-12HB-5 Server - Square Fan sq50x50x15, 2-wire, 12V 140mA
Data Sheet
elina-fan-hdf5215l-12hb-5-server-square-fan-sq50x50x15-2-wire-12v-140ma-p116936
Model / GTIN
HDF5215L-12HB-5
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 140mA, 50x50x15mm