EverCool EC06010L12ER Server-Square Fan EC06010L12ER
Data Sheet
evercool-ec06010l12er-server-square-fan-ec06010l12er-p205608
Model / GTIN
EC06010L12ER
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.14A, 60x60x10mm
Part Number
EC06010L12ER
Info 3
3-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.14A, 60x60x10mm, 3w