EverCool EC4010H12BA Server - Square Fan EC4010H12BA,DC 12V 0.08A, 40x40x10mm
Data Sheet
evercool-ec4010h12ba-server-square-fan-ec4010h12badc-12v-008a-40x40x10mm-p136914
Model / GTIN
EC4010H12BA
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.08A, 40x40x10mm
Part Number
EC4010H12BA
Warranty
1 Month(s)
Info 3
90mm, 3-wire 3-pin connector