EverCool EC4010H12C Server-Square Fan EC4010H12C
Data Sheet
evercool-ec4010h12c-server-square-fan-ec4010h12c-p215025
Model / GTIN
EC4010H12C
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.08A, 40x40x10mm, 3-Wire
Part Number
EC4010H12C
Info 3
Fan size 40x40x10mm
Info 4
3-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.08A, 40x40x10, 3W