EverCool EC6010LL12C Server - Frameless / GPU Fan dia55x55x12, w130x2x2, 12V 0.08A
Data Sheet
evercool-ec6010ll12c-server-frameless-gpu-fan-dia55x55x12-w130x2x2-12v-008a-p88013
Model / GTIN
EC6010LL12C
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.08A, 55x55x12mm
Part Number
EC6010LL12C
Warranty
1 Month(s)
Info 3
130mm, 2 wire 2-pin connector