EverCool EC6015L12S Server - Square Fan EC6015L12S, DC 12V 0.07A, 60x60x15mm, 2fan
Data Sheet
evercool-ec6015l12s-server-square-fan-ec6015l12s-dc-12v-007a-60x60x15mm-2fan-p136906
Model / GTIN
EC6015L12S
Part Description
DC 12V 0.07A, 60x60x15mm, 2fan