EverCool EC6015M12C Server - Square Fan EC6015M12C, DC 12V 0.08A, 60x60x15mm
Data Sheet
evercool-ec6015m12c-server-square-fan-ec6015m12c-dc-12v-008a-60x60x15mm-p136913
Model / GTIN
EC6015M12C
Part Description
DC 12V 0.08A, 60x60x15mm
Part Number
EC6015M12C
Warranty
1 Month(s)
Info 3
90mm, 2-wire 4-pin connector