EverCool EC6020H12C Server - Square Fan sq60x60x20mm, 3-wire, 12V 0.17A
Data Sheet
evercool-ec6020h12c-server-square-fan-sq60x60x20mm-3-wire-12v-017a-p132815
Model / GTIN
EC6020H12C
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.17A, 60x60x20mm