EverCool EC6020L12S Server - Square Fan sq60x60x20mm, 3-wire, 12V 0.09A
Data Sheet
evercool-ec6020l12s-server-square-fan-sq60x60x20mm-3-wire-12v-009a-p132816
Model / GTIN
EC6020L12S
Part Description
DC 12V 0.09A, 60x60x20mm