EverCool EC6025H12C Server - Square Fan sq60x60x25, w85x3x3, 12V 0.2A
Data Sheet
evercool-ec6025h12c-server-square-fan-sq60x60x25-w85x3x3-12v-02a-p91324
Model / GTIN
EC6025H12C
Part Description
DC 12V 0.2A, 60x60x25mm
Part Number
EC6025H12C
Warranty
1 Month(s)
Info 3
85mm, 3-wire -3pin connector