EverCool EC8010H12EA Server - Square Fan sq80x80x10mm, 3-wire, 12V 0.26A
Data Sheet
evercool-ec8010h12ea-server-square-fan-sq80x80x10mm-3-wire-12v-026a-p132818
Model / GTIN
EC8010H12EA
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.26A, 80x80x10mm