EverCool EC8010H12EP Server - Frameless / GPU Fan 12V 0.36A, W60x4x4, D75 C35, Black
Data Sheet
evercool-ec8010h12ep-server-frameless-gpu-fan-12v-036a-w60x4x4-d75-c35-black-p174224
Model / GTIN
EC8010H12EP
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.36A, Dia. 75mm C.T.C 35mm
Part Number
EC8010H12EP
Warranty
1 Month(s)
Info 3
60mm, 4-Wire 4-Pin Connector