EverCool EC9525H12EP Server - Round Fan dia95x95x25, w300x4x4, 12V 0.24A
Data Sheet
evercool-ec9525h12ep-server-round-fan-dia95x95x25-w300x4x4-12v-024a-p70331
Model / GTIN
EC9525H12EP
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.24A, 95x95x25mm
Part Number
EC9525H12EP
Warranty
1 Month(s)
Info 3
300mm, 4-wire, 4-pin connector