EverCool EFC-04D12L Server - Square Fan EFC-04D12L, DC 12V 0.08A, 40x40x20mm
Data Sheet
evercool-efc-04d12l-server-square-fan-efc-04d12l-dc-12v-008a-40x40x20mm-p136907
Model / GTIN
EFC-04D12L
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.08A, 40x40x20mm
Part Number
EFC-04D12L
Warranty
1 Month(s)
Info 3
90mm, 3-wire 3-pin connector