EverCool EFS-05C12L Server - Square Fan EFS-05C12L, DC 12V 0.12A, 50x50x15mm
Data Sheet
evercool-efs-05c12l-server-square-fan-efs-05c12l-dc-12v-012a-50x50x15mm-p136920
Model / GTIN
EFS-05C12L
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.12A, 50x50x15mm