EverCool EFS-08E12H-P2 Server - Square Fan EFS-08E12H-P2,DC 12V 0.35A, 80x80x25mm
Data Sheet
evercool-efs-08e12h-p2-server-square-fan-efs-08e12h-p2dc-12v-035a-80x80x25mm-p136915
Model / GTIN
EFS-08E12H-P2
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.35A, 80x80x25mm