Firstd FD7010H12D Server - Frameless / GPU Fan 12V 0.35A, W100x 6x 4, D75xC40, Black, 2 Fan
Data Sheet
firstd-fd7010h12d-server-frameless-gpu-fan-12v-035a-w100x-6x-4-d75xc40-black-2-fan-p174289
Model / GTIN
FD7010H12D
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.35A, Dia. 75mm C.T.C 39mm
Part Number
FD7010H12D, 2 Fans
Warranty
1 Month(s)
Info 3
100mm, 6-Wire 4-Pin Connector