Firstd FD7010H12D Server - Frameless / GPU Fan dia75x75x10, w85x4x4, 12V 0.35A
Data Sheet
firstd-fd7010h12d-server-frameless-gpu-fan-dia75x75x10-w85x4x4-12v-035a-p126041
Model / GTIN
FD7010H12D
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.35A, 75x75x10mm
Part Number
FD7010H12D
Warranty
1 Month(s)
Info 3
185mm, 4-wire 4-pin connector