FULLTECH FS7025H24 Server-Square Fan FS7025H24
Data Sheet
fulltech-fs7025h24-server-square-fan-fs7025h24-p213157
Model / GTIN
FS7025H24
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.18A, 70x70x25mm, 2-Wire
Part Number
FS7025H24
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.18A, 70x70x25, 2w