Japan Servo CNDC24B7R Server - Square Fan sq120x120x38, w80x2x2P, DC 24V 4.8W
Data Sheet
japan-servo-cndc24b7r-server-square-fan-sq120x120x38-w80x2x2p-dc-24v-48w-p177112
Model / GTIN
CNDC24B7R
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 4.8W, 120x120x38mm
Part Number
CNDC24B7R
Warranty
1 Month(s)
Info 3
80mm, 2-Wire 2-Pin Connector