Japan Servo CNDC24B7RS-703 Server - Square Fan , sq120x120x38mm, 3-wire, DC 24V 0.2A
Data Sheet
japan-servo-cndc24b7rs-703-server-square-fan-sq120x120x38mm-3-wire-dc-24v-02a-p153358
Model / GTIN
CNDC24B7RS-703
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.2A, 120x120x38mm