Japan Servo CNDC24B7S-701 Server - Square Fan , sq120x120x38mm, w30x3x3, DC 24V 0.2A
Data Sheet
japan-servo-cndc24b7s-701-server-square-fan-sq120x120x38mm-w30x3x3-dc-24v-02a-p153359
Model / GTIN
CNDC24B7S-701
Part Description
DC 24V 0.2A, 120x120x38mm
Part Number
CNDC24B7S-701
Warranty
1 Month(s)
Info 3
30mm, 3-wire 3-pin connector