Japan Servo CNDC24B7SM-049 Server - Blower Fan , br120x120x38mm, w30x4x4, DC 24V 0.17A
Data Sheet
japan-servo-cndc24b7sm-049-server-blower-fan-br120x120x38mm-w30x4x4-dc-24v-017a-p153360
Model / GTIN
CNDC24B7SM-049
Part Description
DC 24V 0.17A, 120x120x38mm
Part Number
CNDC24B7SM-049
Warranty
1 Month(s)
Info 3
30mm, 4-wire 4-pin connector