Japan Servo E0515H24B8AZA01 Server-Blower Fan E0515H24B8AZA01
Data Sheet
japan-servo-e0515h24b8aza01-server-blower-fan-e0515h24b8aza01-p215143
Model / GTIN
E0515H24B8AZA01
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.1A, 50x50x15mm, 2-Wire
Part Number
E0515H24B8AZA01
Info 3
Fan size 50x50x15mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.1A, 50x50x15, 2W