Japan Servo E0525H24B7AS-23 Server-Blower Fan E0525H24B7AS-23
Data Sheet
japan-servo-e0525h24b7as-23-server-blower-fan-e0525h24b7as-23-p212281
Model / GTIN
E0525H24B7AS-23
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.11A, 50x50x25mm, 3-Wire
Part Number
E0525H24B7AS-23
Info 3
3-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.11A, 50x50x25, 3w