Nidec D1238B24B9CZ-44 Server-Square Fan D1238B24B9CZ-44
Data Sheet
nidec-d1238b24b9cz-44-server-square-fan-d1238b24b9cz-44-p205700
Model / GTIN
D1238B24B9CZ-44
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.82A, 120x120x38mm
Part Number
D1238B24B9CZ-44
Info 3
3-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.82A, 120x120x38mm, 3w