NMB-MAT / Minebea 09238RA-24L-EA Server-Square Fan 09238RA-24L-EA, 01
Data Sheet
nmb-mat-minebea-09238ra-24l-ea-server-square-fan-09238ra-24l-ea-01-p214409
Model / GTIN
09238RA-24L-EA
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.53A, 92x92x38mm, 2-Wire
Part Number
09238RA-24L-EA, 01
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
01, 24V 0.53A, 92x92x38, 2w