NMB-MAT / Minebea 09533GA-12K-BU Server-Blower Fan 09533GA-12K-BU, 01
Data Sheet
nmb-mat-minebea-09533ga-12k-bu-server-blower-fan-09533ga-12k-bu-01-p212303
Model / GTIN
09533GA-12K-BU
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.40A, 97x97x33mm, 120mm, 4-Wire 4-pin connectore
Part Number
09533GA-12K-BU, 01
Info 3
120mm, 4-Wire 4-pin connectore
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
01, 12V 0.40A, 97x97x33, 120, 4w4P