PCH Component Glass Tube- Fast Blow F03AL250V, 0.3A 250V, 5x20mm Height
Data Sheet
pch-component-glass-tube-fast-blow-f03al250v-03a-250v-5x20mm-height-p83856
Model / GTIN
Component
Item Condition
New
Part Description
Glass Axial Fuse, Fast Blow, Short Time Lag
Part Number
F03AL250V, 0.3A 250V, 5x20mm Height
Warranty
6 Months
SKU:
83856
Part Number: