PCH Component Glass Tube- Fast Blow F10AL250V, 10A 250V, 5x20mm Height
Data Sheet
pch-component-glass-tube-fast-blow-f10al250v-10a-250v-5x20mm-height-p83185
Model / GTIN
Component
Item Condition
New
Part Description
Glass Axial Fuse, Fast Blow, Short Time Lag
Part Number
F10AL250V, 10A 250V, 5x20mm Height
Warranty
6 Months
SKU:
83185
Part Number: