PCH Fuse Ceramic Tube- Fast Blow F8AL250V, 8A 250V, 5x20mm Length
Data Sheet
pch-fuse-ceramic-tube-fast-blow-f8al250v-8a-250v-5x20mm-length-p85608
Model / GTIN
Fuse
Item Condition
New
Part Description
Ceramic Tube Fuse, Fast Blow, Short Time Lag
Part Number
F8AL250V, 8A 250V, 5x20mm Length
Warranty
6 Months
SKU:
85608
Part Number: