PCH Fuse Glass Tube / Wire- Fast Blow F1.5A250V, 1.5A 250V, 3.6x10mm Length
Data Sheet
pch-fuse-glass-tube-wire-fast-blow-f15a250v-15a-250v-36x10mm-length-p85618
Model / GTIN
Fuse
Item Condition
New
Part Description
Glass Tube Fuse / Wire, Fast Blow, Short Time Lag
Part Number
F1.5A250V, 1.5A 250V, 3.6x10mm Length
Warranty
6 Months
SKU:
85618
Part Number: