Power Logic PLA04010B24H Server-Square Fan PLA04010B24H
Data Sheet
power-logic-pla04010b24h-server-square-fan-pla04010b24h-p215530
Model / GTIN
PLA04010B24H
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.04A, 40x40x10mm, 2-Wire
Part Number
PLA04010B24H
Info 3
Fan size 40x40x10mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.04A, 40x40x10, 2W