Protechnic Magic MGA5012XS-A10 Server - Blower Fan , br50x50x10mm, 2-wire, DC 12V 0.19A
Data Sheet
protechnic-magic-mga5012xs-a10-server-blower-fan-br50x50x10mm-2-wire-dc-12v-019a-p152341
Model / GTIN
MGA5012XS-A10
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.19A, 50x50x10mm