SAMA MATX-250-1 Server - Power Supply 250W, MATX-250-1
Data Sheet
sama-matx-250-1-server-power-supply-250w-matx-250-1-p167137
Model / GTIN
MATX-250-1
Item Condition
Used
Part Description
250W PSU For Server / Computer
Part Number
MATX-250-1
Warranty
1 Month(s)
Info 3
220V 4A, 50Hz
Info 4
250W