SANONDA KFFB7530L24B Server-Blower Fan KFFB7530L24B
Data Sheet
sanonda-kffb7530l24b-server-blower-fan-kffb7530l24b-p206273
Model / GTIN
KFFB7530L24B
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.18A, 75x75x30mm
Part Number
KFFB7530L24B
Info 3
2-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.18A, 75x75x30mm, 2w