Sanyo Denki 9BAM12MCD2-2 Server - Blower Fan bw97x97x33, w75x4x4, 12V 0.75A
Data Sheet
sanyo-denki-9bam12mcd2-2-server-blower-fan-bw97x97x33-w75x4x4-12v-075a-p94790
Model / GTIN
9BAM12MCD2-2
Item Condition
Used
Part Description
DC12V 0.75A, 97x97x33mm
Part Number
9BAM12MCD2-2
Warranty
1 Month(s)
Info 3
Wire Length: 75mm, 4-wire 4-pin connector