Sanyo Denki 9BAM12MCD2-3 Server - Blower Fan bw97x97x33, 4-wire, 12V 0.75A
Data Sheet
sanyo-denki-9bam12mcd2-3-server-blower-fan-bw97x97x33-4-wire-12v-075a-p94504
Model / GTIN
9BAM12MCD2-3
Item Condition
Used
Part Description
DC12V 0.75A, 97x97x33mm