Sanyo Denki 9BD24SD6-20 Server - Blower Fan bw70x70x20, 4-wire, 24V 0.14A
Data Sheet
sanyo-denki-9bd24sd6-20-server-blower-fan-bw70x70x20-4-wire-24v-014a-p129116
Model / GTIN
9BD24SD6-20
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.14A, 70x70x20mm