SUNON MG60070V1-B020-S99 Cooling Fan w20x4x4, 5V Bare, Thk 8.5mm
Data Sheet
sunon-mg60070v1-b020-s99-cooling-fan-w20x4x4-5v-bare-thk-85mm-p62417
Model / GTIN
MG60070V1-B020-S99
Item Condition
Used
Part Description
DC5V bare fan
Part Number
MG60070V1-B020-S99
Warranty
1 Month(s)
Info 3
Wire Length: 20mm, 4-wire 4-pin connector
Info 4
Size: 74x70x8.5mm