Superred CHB12012BB Server - Square Fan SF120x120x25, w2, 12V 0.26A
Data Sheet
superred-chb12012bb-server-square-fan-sf120x120x25-w2-12v-026a-p166335
Model / GTIN
CHB12012BB
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.26A, 120x120x25mm